Chios Jobs

Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου
 Δ/νση Ανάπτυξης Π.Ε. Χίου

Τμήμα Δια Βίου Μάθησης, Παιδείας & Απασχόλησης                                                                                                                     Χίος    11 – 01 – 2021

Η Mediterra- Mastiha Shop

αναζητά Υπεύθυνο/η Παραγωγής

Διαθέτεις εμπειρία στην παραγωγή σε βιομηχανία τροφίμων και θα ήθελες να εργαστείς ως Υπεύθυνος/η Παραγωγής σε μία από τις πιο καινοτόμες ελληνικές επιχειρήσεις που εδρεύει στη Χίο ;

Εάν είσαι ικανός/ή να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες, με συνδυαστική σκέψη και ομαδικό πνεύμα τότε έχουμε την ιδανική θέση για εσένα.

Η Randstad, για λογαριασμό της Mediterra- Mastiha Shop, αναζητά το επόμενο στέλεχος.

αρμοδιότητες

Τα καθήκοντά σου ως Υπεύθυνος/η Παραγωγής θα περιλαμβάνουν:
  • Διασφάλιση της ομαλής ροής της παραγωγής
  • Βελτιστοποίηση διαδικασιών παραγωγής
  • Προγραμματισμός παραγωγής
  • Εκπαίδευση & επίβλεψη προσωπικού
  • Συμβολή στον προγραμματισμό της συντήρησης του μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στους χώρους της παραγωγής
  • Επίβλεψη του πλάνου συντήρησης

προσόντα

Τα απαραίτητα προσόντα για τη θέση του/της Υπεύθυνου/ης Παραγωγής είναι:
  • Πτυχίο ΑΕΙ – ΤΕΙ (Χημικού, Χημικού Μηχανικού, Τεχνολόγου Τροφίμων κλπ)
  • Τουλάχιστον 2-3 χρόνια εμπειρία στον τομέα της παραγωγής
  • Απαραίτητη εμπειρία σε βιομηχανία τροφίμων
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και προσαρμοστικότητα
  • Ευελιξία και προσήλωση στην επίτευξη στόχων
  • Δυνατότητα μετεγκατάστασης στην Χίο

παροχές

Η εταιρία για τη θέση του/της Υπεύθυνου/ης Παραγωγής προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο μισθολογικών αποδοχών
  • Βοήθεια στην κάληψη εξόδων διαμονής
  • Εταιρικό Κινητό
  • Ιδιωτική Ασφάλεια
  • Σταθερό, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Επαγγελματική ανέλιξη μέσα στον οργανισμό σύμφωνα με τις φιλοδοξίες σου

Αν ενδιαφέρεσαι για την θέση του/της Υπεύθυνου/ης Παραγωγής κάνε την αίτησή σου ΕΔΩ

Πηγή: https://www.randstad.gr