Chios Jobs

Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου
 Δ/νση Ανάπτυξης Π.Ε. Χίου

Τμήμα Δια Βίου Μάθησης, Παιδείας & Απασχόλησης                                                                                                  Χίος    20 – 09 – 2021

Ζητείται Υπάλληλος Καταστήματος πλήρους απασχόλησης

Κύρια Καθήκοντα:
•  Εξυπηρέτηση & ικανοποίηση πελατών με ταχύτητα και συνέπεια
•  Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες και παραγγελιοληψία
•  Παραλαβή & τακτοποίηση εμπορευμάτων στον χώρο πώλησης
•  Καταγραφή ελλείψεων εμπορευμάτων από τα ράφια
•  Καθημερινή φροντίδα της εικόνας του καταστήματος
•  Προετοιμασία παραγγελιών & έκδοση παραστατικών πωλήσεων

Προσόντα:
•  Ελάχιστη προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις, 2 έτη
•  Γνώση Η/Υ & MS office
•  Εξοικείωση με εμπορικά προγράμματα
•  Βασική γνώση Αγγλικής γνώσης
•  Ευχάριστη & θετική διάθεση, συνέπεια, εργατικότητα, οργανωτικό & ομαδικό πνεύμα.

Θα εκτιμηθούν επιπλέον:
•  Χειρισμός & γνώση ταμείου
•  Πτυχίο ECDL
•  Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και μοτοσυκλέτας
•  Προϋπηρεσία στον κλάδο των super market θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
•  Εμπειρία σε οργάνωση, λειτουργία και τακτοποίηση αποθήκης

Προσφέρουμε:
•  Πλήρη ασφάλεια
•  Μισθό αναλόγως προσόντων
•  Σταθερή συνεργασία
•  Ευκαιρίες εξέλιξης & ανάπτυξης