Chios Jobs

Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου
 Δ/νση Ανάπτυξης Π.Ε. Χίου

Τμήμα Δια Βίου Μάθησης, Παιδείας & Απασχόλησης                                                                                                                             Χίος    30 – 08 – 2021

Ζητείται πωλητής υδραυλικών & συναφών ειδών σε εμπορικό κατάστημα

Ζητείται πωλητής υδραυλικών & συναφών ειδών σε εμπορικό κατάστημα με γνώσεις & εμπειρία στοv υδραυλικό τομέα, με πλήρη απασχόληση, στην πόλη της Χίου.

Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: ΤΕΙ ή ΙΕΚ

Καθήκοντα:
•       Εξυπηρέτηση – παραγγελίες πελατών
•       Επικοινωνία με πελάτες (τηλεφωνικά & ηλεκτρονικά)
•       Παραγγελίες σε προμηθευτές
•       Παραλαβή & τακτοποίηση εμπορευμάτων στο χώρο πώλησης
•       Καθημερινή φροντίδα της εικόνας του καταστήματος
•       Ανάπτυξη πωλήσεων χονδρικής-λιανικής
Απαραίτητα Προσόντα
•       Ελάχιστη προϋπηρεσία στις πωλήσεις: 3 έτη
•       Γνώση Η/Υ & MS office
•       Εξοικείωση με εμπορικά προγράμματα
•       Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
•       Ευχάριστη & θετική διάθεση
•       Οργανωτικό & ομαδικό πνεύμα